Almanca öğrenmek için en iyi 5 site!

2 dk


0
2 Paylaşım

Almanca öğrenmek için en iyi 5 site!

Almanca öğrenmek istiyor, ancak yeterli kaynak bulamıyorsanız ve ücretsiz öğrenmek istiyorsanız, yeni başlayan ya da ileri düzey bir öğrenci olmanız önemli değildir. Almanca öğrenmenize veya geliştirmenize yardımcı olacak Almanca öğrenmek için en iyi 5 site!
1.Dualingo
Almanca öğrenmek için en iyi 5 site!
Duo Lingo, almanca derslerinin tamamlanması sadece 5 dakika sürer ancak eğlenceli bir oyun simülasyon oturumunda sunulur. Duo Lingo ayrıca kurslarının bilimsel olarak çalıştığını kanıtladı!
Duo Lingo, özel öğrenme ihtiyaçlarınıza uyum sağlar. Kelime alıştırması, olabildiğince hızlı, olabildiğince hızlı öğrenmenize yardımcı olmak için hazırlanmıştır. En iyisi, egzersizi tamamlar tamamlamaz rekorunuz verilir anında geri bildirim almanıza ve ilerlemenizi izlemenize izin verir. Bu ilerleme daha sonra Duo Lingo uygulamanız kontrol edilebilir, böylece hareket halindeyken Almanca öğrenebilirsiniz.
2. Deutsch Online

Almanca öğrenmek için en iyi 5 site!

Deutsch Online, standart yerleştirme testiyle başlar. Bu seviye ve kurs önerilerinizi belirleyecektir. Her ders durumsal konuşmalar, kelime bilgisi ve dil bilgisine odaklanan bölümlere ayrılmıştır. Öğrenme stilleriniz ve ihtiyaçlarınız için farklı öğrenme yöntemleri mevcuttur. Deutsch Online daha sonra konuşma ve iletişim becerilerinizi geliştirmeniz için kişisel eğitmenlerle çevrimiçi dersler planlanır. Tamamlandığında Goethe-Institut tarafından bir sertifika verilecektir.

3.Babbel

Almanca öğrenmek için en iyi 5 site!

Babbel’in Almanca kursu iki temel kategoriye ayrılır: telaffuz ve kelime bilgisi. Süslü bir özellik, tarayıcınızla entegre edilen konuşma tanıma aracıdır. Babbel’in kelime dağarcığınızı geliştirmenize yardımcı olma stratejisi en uygun aralıklar veya en çok mücadele ettiğiniz kelimeleri ve kuralları kullanmaktır. Bir başka harika özellik Babbel mobil uygulaması. Bu, ilerlemenizi izler ve kontrol eder, böylece öğrenmenizi yanınıza alabilirsiniz.

4.Deutsch Akademie

Almanca öğrenmek için en iyi 5 site!

Deutsch Akademie sitesindeki tüm malzemelere erişebilmek için bir hesaba ihtiyacınız yoktur. Bir ziyaretçi olarak bile, 20.000‘den fazla dil bilgisi ve kelime bilgisi alıştırmasının yanı sıra 800 saatten fazla etkileşimli çevrimiçi kaynak kullanabilirsiniz. Kurslar, Avrupa Diller Referans Çerçevesine göre yapılandırılmıştır, bu nedenle bu kaynak Almanca öğrenmek için bir başlangıç ​​noktası veya aldığınız geçerli bir kursa ek olarak harikadır.

5.BBC

Almanca öğrenmek için en iyi 5 site!

BBC Almanca‘nızın yeni başlayan, orta, ileri veya bir yerde olduğundan emin değil misiniz? BBC, mevcut akıcılığınızı belirlemenize yardımcı olabilecek bir teste sahiptir. Maceracı mı hissediyorsun? TV ve radyoda gerçek Alman haberlerini izleyerek dinleyerek beceri setinize meydan okuyun. Ayrıca video eğitimlerini izleyebilir ve bu sitedeki bir ücret ödemeden kullanışlı tatil ifadelerini öğrenebilirsiniz.

SOSYAL MEDYA HESABLARIMIZ!

Instagram/sosyalgonet

Facebook/sosyalgonet

Twitter/sosyalgonet

İngilizce öğrenmek için en iyi 5 site!

.

 


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

0
2 Paylaşım

Sizin Tepkiniz Nedir?

BERBAT BERBAT
0
BERBAT
KOMİK KOMİK
0
KOMİK
ÖFKE ÖFKE
0
ÖFKE
AŞK AŞK
0
AŞK
İLGİNÇ İLGİNÇ
0
İLGİNÇ
COOL COOL
0
COOL
admin

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yazı Formatı Seçiniz
Kişisel Test
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oylama yapmak
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Liste
Klasik İnternet Listeleri
GIF
GIF Formatı
Send this to a friend