2 dk


0
2 Paylaşım

EPİC GAMES 3 OYUN DAHA ÜCRETSİZ SUNACAK!!

Epic games 3 oyun daha ücretsiz sunacak

Epic Games GTA 5’i kısa süreliğine ücretsiz sunarak oyuncular bu güzel habere sevinip siteye yoğun bir ilgi ile site anında çöktü. Sızdırılan görsel ile birlikte Epic Games 3 oyunu daha ücretsiz sunarak  GTA 5 gibi büyük firmaların oyunları ücretsiz olacak.

Korona virüs herkesi eve kilitlerken sıkılarak PC başında ki oyuncular ise oyun oynamaktadır Epic Games gibi firmalar kendilerine çekmek için bir sürü ücretsiz oyun satışa sunmaktadırlar ama Epic Games GTA 5’i kısa süreliğine ücretsiz sunarak gündemde 1 numara olmuştu.

EPİC GAMES 3 OYUN DAHA ÜCRETSİZ SUNACAK!!

Epic Games 3 oyunu daha ücretsiz sunarak bu oyunlarda en az GTA 5 kadar gündemde olacak.

Epic Games 3 oyun daha ücretsiz sunacak

Reddit’te yer alan paylaşım. Sızdırılan görsel ile birlikte oyuncular daha GTA  5’i soluklanamazken 3 oyunu daha ücretsiz sunarak oyuncular şimdiden gün saymaya başladı. Resimde görüldüğü üzere bu oyunlar gerçekten GTA 5 kadar çok sağlam oyunlardır. Tarihlere bakarsak;

Civilization VI (21 Mayıs)

Epic Games 3 oyun daha ücretsiz sunacak

Firaxis Games tarafından geliştirilen 4X strateji oyunudur. Oyun Microsoft Windows için 21 Ekim 2016’da, OS X için 24 Ekim 2016’da, Linux için ise 9 Şubat 2017’de  Önceki taksitlere benzer şekilde, oyuncunun amacı, bir dünya gücü haline gelmek ve askeri hakimiyet, teknolojik üstünlük veya kültürel etki gibi çeşitli zafer koşullarından birini elde etmek için binlerce yıl boyunca erken bir yerleşimden bir uygarlık geliştirmektir . diğer insan ve bilgisayar kontrollü rakipler. Oyuncular bunu dünyayı keşfederek, yeni şehirler kurarak, şehir iyileştirmeleri inşa ederek, başkalarına saldırmak ve savunmak için askeri birlikler yerleştirerek, yeni teknolojiler ve kültürel yurttaşları araştırarak ve diğer dünya liderleriyle ticaret ve müzakerelere katılarak yaparlar.

Borderlands The Handsome (28 Mayıs)

Epic Games 3 oyun daha ücretsiz sunacak

Oyunun hikayesi, yeni bir uzaylı kasası bulma ve Pandora’yı zalim Yakışıklı Jack’ten kurtarmak için Vault Hunters’ın etrafında odaklanıyor . Böyle silah ve kalkanlar ve karakter-bina elemanları gibi çevrimiçi işbirlikçi kampanya oyun, rasgele oluşturulmuş ganimet olarak selefi Key oynanış özellikleri, yaygın bulunan rol yapma video oyunları bulunmaktadır.

Ark Survival Evolved (4 Haziran)

Epic Games 3 oyun daha ücretsiz sunacak

ARK survıval evolved oyunu esrarengiz adada hayatta kalabilmek için giyinip kuşan ve hayatta kalmak için avlanmalısınız ve yiyecek ürünler yetiştirmelisiniz ve kendinize bir ev inşa etmelisiniz.

BİZİ TAKİP ETMEYİ UNUTMAYIN!

SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

Facebook/sosyalgonet

Instagram/sosyalgonet

Twitter/sosyalgonet

YENİ PLAYSTATİON 5 OYUN İÇİ GÖRÜNTÜLERİ

 


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

0
2 Paylaşım

Sizin Tepkiniz Nedir?

BERBAT BERBAT
1
BERBAT
KOMİK KOMİK
0
KOMİK
ÖFKE ÖFKE
2
ÖFKE
AŞK AŞK
0
AŞK
İLGİNÇ İLGİNÇ
2
İLGİNÇ
COOL COOL
0
COOL
admin

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yazı Formatı Seçiniz
Kişisel Test
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oylama yapmak
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Liste
Klasik İnternet Listeleri
GIF
GIF Formatı
Send this to a friend