Epic Games’ten yine bir ücretsiz oyun daha Overcooked!

2 dk


0
1 Paylaşım

Epic Games’ten yine bir ücretsiz oyun daha Overcooked!

Koronavirüs dünyayı eve kaplatırken herkes PC başında oyunlar oynamaktadır Epic Games gibi firmalar kendilerine çekmek için bir sürü ücretsiz oyun satışa sunmaktadırlar ama Epic Games GTA 5’i kısa süreliğine ücretsiz sunarak gündemde 1 numara olmuştu.

Epic Games GTA 5’i kısa süreliğine ücretsiz sunarak site kısa süreliğine çöktü. GTA 5’in ardından; Civilization VI, Borderlands The Handsome, Ark Survival Evolved ücretsiz sunarak Epic Games yoğun bir ilgi haline geldi.

Epic Games yeni bir ücretsiz oyun daha Overcooked

Epic Games‘in geleneği hale gelen her hafta yeni bir ücretsiz sunuyor. Bu haftaki ücretsiz oyun ise Overcooked.

Epic Games’ten yine bir ücretsiz oyun daha Overcooked!

Epic Games yeni bir ücretsiz oyun daha Overcooked

Çılgın İşbirliğiyle Yemek Pişirme Aksiyonu!
Overcooked, tek oyunculu ya da çok oyunculu olarak birlikte oynanan yemek pişirme oyunudur. Siz ve arkadaşlarınız birlikte çalışarak müşteriler kızıp gitmeden önce siparişleri servis etmelisiniz. Soğan Krallığı tehlikede ve yalnızca en yetenekli pişirme ile kurtulabilir. Overcooked oyununda oyuncular, her yere hastalık yayan antik yemeği fethetme yeteneğine sahip usta şefler haline gelmek için çeşitli zalim ve sıra dışı mutfaklarda görevlerini tamamlamalısınız.
İş birliğine dayalı, rekabetçi yarışlar tek oyunculu veya çok oyunculu olarak Overcooked oyununu oynayın. En etkin ve son kalan ekip olmak üzere bir dizi farklı yemek pişirip birlikte çalışmanız gerekiyor.
Epic Games yeni bir ücretsiz oyun daha Overcooked
BİR MUTFAK GÖREVİ:
Soğan Krallığı, epik bir serüvene katılın ve iş birliği ve koordinasyon becerilerinizi son sınırlarına kadar itecek zorlayıcı ve tuhaf mutfaklar dizisinde mücadele edin. Her seviye, siz ve ekibiniz için üstesinden gelinecek yeni zorluklar getiriyor ve bir korsan gemisinde yolunuzu bulmanız, hız yapan kamyonlar arasında gidip gelmeniz, yüzen bir buzda yemek pişirmeniz veya hummalı bir yeraltı dünyasının kanallarında yemek servisi yapmanız gerekiyor ve her seviye, en cesur şeflerin bile azmini test ediyor.
BASİT KONTROLLER/DERİN ZORLUK:
Overcooked‘u oynamayı öğrenmek çok kolay. Ancak, işler zorlaştığında iletişim kurabilen yani çok oyunculuğa ihtiyaç duyacaksınız.
FARKI OYUN ŞEKİLLERİ:
İster kızarmış yerel iş birliği ekibi isterse sotelenmiş tek oyuncu olarak oynayın, oyunu oynadıkça yeni seviyeleri, yeni karakterleri ve hatta ekiplerin mutfakta rafadan kafaya mücadele edecekleri yeni rekabetçi zorluk seviyeleri açacaksınız.
.
.
Sosyal medya hesabımız!
.
.
.
BİZİ TAKİP ETMEYİ UNUTMAYIN!!
İngilizce öğrenmek için en iyi 5 site!

Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

0
1 Paylaşım

Sizin Tepkiniz Nedir?

BERBAT BERBAT
0
BERBAT
KOMİK KOMİK
0
KOMİK
ÖFKE ÖFKE
0
ÖFKE
AŞK AŞK
0
AŞK
İLGİNÇ İLGİNÇ
0
İLGİNÇ
COOL COOL
0
COOL
admin

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yazı Formatı Seçiniz
Kişisel Test
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oylama yapmak
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Liste
Klasik İnternet Listeleri
GIF
GIF Formatı
Send this to a friend