FIFA 21 Çıkış Tarihi Açıklandı!

2 dk


0
2 Paylaşım

FIFA 21 Çıkış Tarihi Açıklandı! Hangi Konsollara Gelecek? Ne Kadar Olacak İşte Detaylar !

Bir sonraki FIFA oyunu olan FIFA 21’in piyasaya sürülmesi 2020’de bekleniyor ve EA Sports boffins daha ince detaylar üzerinde çalışmaya devam ederken, istekli oyuncular zaten istek listelerinde olacak.

FIFA 21 çıkış tarihi açıklandı!

Tabii ki, korona virüs tüm dünyayı bozdu ve futbol da dahil olmak üzere her yerde endüstriler etkilendi, bu nedenle yeni oyunun nasıl etkileneceğini tam olarak görmeye devam ediyor.

FIFA 21 Çıkış Tarihi Açıklandı !

FIFA 21, EA Sports‘un planları korona virüs tarafından bozulduktan sonra Eylül ayının sonundaki yuvasından geri itilen 9 Ekim 2020’de  piyasaya sürülecek.  FIFA’nın yeni baskısı normalde Eylül ayının son Cuma günü raflara çıkıyor, ancak bu yıl FIFA 21 9 Ekim’de satın alınabilecek. Erken erişim genellikle oyuna ön sipariş verenler için verilir, yani o tarihten önce oynayabilecekleri anlamına gelir bu yıl FIFA 21 Erken Erişim 6 Ekim‘de sunulacak. E3, 2020 için iptal edildiğinde, EA Sports, 5 Haziran’da EA Play Live 2020 adlı dijital bir etkinlikte yaklaşan başlıklarını duyurmaya ayarlandı.Bu duyuru, ABD’deki mevcut siyasi iklim ve ırksal ayrımcılık konusundaki protestolar nedeniyle 18 Haziran‘a kadar ertelendi.

FIFA 21 Fiyatı Nedir?

FIFA 21’in fiyatı Standard Edition 419,99 TL Champions Edition 559,99 TL ve Ultimate Edition ise 599,99 TL olarak 2021 fiyatları açıklandı.

FIFA 21 Hangi Konsollara Gelecek?

FIFA 21, PS4, Xbox One ve PC’de oynanabilecek. Ayrıca yeni nesil PS5 ve Xbox Series X konsollarında da piyasaya sürülecek.PS5 ve Xbox Series X , ABD’deki tatil dönemi için zamanın bir yerinde lansman tarihi için ayrıldı , bu da Ekim ve Aralık 2020 arasında inebilecekleri anlamına geliyor.Bu tarihlerin yakınlığı göz önüne alındığında, EA Sports’un yeni sürümün hemen oynayabildiğinden emin olmak için Sony ve Microsoft ile birlikte çalışması mantıklı görünüyor.

2019’da piyasaya sürülen Google Stadia’nın FIFA 20’si yoktu, ancak FIFA 21 gibi bir oyunun kullanılabilir hale getirilmesi için bir itme yapılması mümkündür. Bir kez daha, oyunun Switch sürümü, yeni oyun modları veya oyun değişiklikleri olmadan, ancak güncellenmiş takımlar ve kitler içeren bir ‘Legacy Edition’ olacak.

YENİ HABERLERDEN HABERDAR OLABİLMEK İÇİN BİZİ TAKİP ETMEYİ UNUTMAYIN!

SOSYALGO.NET

1 ay boyunca köpeğe tecavüz etti!

Facebook/sosyalgonet

.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

0
2 Paylaşım

Sizin Tepkiniz Nedir?

BERBAT BERBAT
0
BERBAT
KOMİK KOMİK
0
KOMİK
ÖFKE ÖFKE
0
ÖFKE
AŞK AŞK
0
AŞK
İLGİNÇ İLGİNÇ
0
İLGİNÇ
COOL COOL
0
COOL
admin

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yazı Formatı Seçiniz
Kişisel Test
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oylama yapmak
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Liste
Klasik İnternet Listeleri
GIF
GIF Formatı
Send this to a friend