GİZLİLİK POLİTKASI

WEB SİTE HAKKINDA

Web sitemize giriş yaptıktan sonra lütfen burayı dikkatlice okuyunuz.

sosyalgo.net’te gizliliğinizi önemsiyoruz.

sosyalgo.net’e yorum yapmanız adınızı, e-posta adresinizi ve web sitenizi çerezlere kaydetmeyi seçebilirsiniz. Bunlar sizelere kolaylık sağlamak için, böylece bir sefere yorum yaptığınızda genel bilgilerinizi tekrar doldurmanız gerektirmez. Çerezler 1 yıl sürer.

VERİLERİNİZİ NE KADAR KORUYORUZ.

Yorum yaptığınızda, yorum ve meta verileri sonsuza dek saklanır. Bunun sebebi, takip yorumlarını bir denetlemeye tutmak yerine otomatik olarak algılayabilir ve onay veririz.

Sosyalgo.nete kayıt olan kullanıcılar için, ekledikleri kişisel bilgileri kullanıcılar profilinde saklarız. Bütün kayıt olan kullanıcılar kişisel bilgilerini istedikleri zaman değişiklik yapabilir veya silebilir (ancak kullanıcı adlarını değiştiremezler). Sosyalgo.net yöneticileri bu bilgileri görebilir ve düzenleyebilir(aykırı bir durum yoksa).

VERİLER ÜZERİNDEKİ HAKLAR

Sosyalgo.nette kullanıcı hesabınız varsa veya yorum yaptıysanız, bizlere gönderdiğiniz bilgiler de dahil olmak üzere, hakkınızda tuttuğumuz kişisel verilerin dışa aktarılmış bir dosyasını almayı isteyebilirsiniz. Ayrıca hakkınızda bulundurduğunuz bütün verileri silmemizi de isteyebilirsiniz. Bunun sebebi güvenlik amacıyla saklamak zorunda olduğumuz hiçbir veriyi ilgilendirmez.

VERİLER NEREYE GÖNDERİLİYOR

Sayfa ziyaretçi yorumları otomatik spam algılama aracılığıyla kontrol altına alınır.

Yazı Formatı Seçiniz
Kişisel Test
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oylama yapmak
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Liste
Klasik İnternet Listeleri
GIF
GIF Formatı