HİTMAN KISA SÜRELİĞİNE STEAM’DE ÜCRETSİZ OLDU!

2 dk


0
1 Paylaşım

Steam’de Hitman ücretsiz oldu!

Steam'de hitman ücretsiz oldu

Steam’de Hitman ücretsiz oldu,Epic Games GTA V, Civilization VI gibi birçok oyunları kısa süreliğine oyunculara ücretsiz sunmaktadır ve devamı da gelecek eğer Epic Games’te hangi oyunların ücretsiz hale geldiğini görmek isterseniz en alttaki sayfaya gidip Civilization VI’dan sonra hangi oyun ücretsiz gelecek? Bunların cevabı o sayfada yazmaktadır.

STEAM’DE HİTMAN ÜCRETSİZ OLUYOR!

Evet, görüldüğü üzere Steam’de bomba bir oyun satıyor. Son 2 hafta içerisinde Epic Games GTA 5 ve Civilization VI ücretsiz sunarak site yoğun bir ilgiden dolayı çökmüştü. Steam’de geri kalmamak, piyasada düşmemek için hayranların seveceği bir oyunu yani Hitman 1 ve Hitman 2’yi kısa süreliğine ücretsiz sundu.

Fakat Steam her zamanki gibi bir problem çıkartıyor ve Hitman 2’nin sadece bir bölümünü ücretsiz sunuyor. Demek istediğim Hitman oyununu eğer sıkı takipçiyseniz anlamışsınızdır fakat bilmeyenler için yeni Hitman oyunu sizlere bölüm bölüm olarak piyasaya çıkartıyor. Ama bir güzellik yapıp DLC ile birlikte ücretsiz sunuyor. Fakat Hitman 1 öyle değil oyunu direk ücretsiz sunuyor oyun kütüphanenizde kalamıyor direk indirmeniz lazım ancak öyle Steam kütüphaneniz de durabiliyor. Hitman oyunu ücretsiz süresi ne zaman biteceği bilinmiyor o yüzden Steam kütüphaneniz de bir köşede dursun ve aynı oyunları sıkıldıktan sonra Hitman’ı oynarsınız.

PEKİ HİTMAN OYUNU NEDİR?

Aynı şey genellikle kutlama için bir neden değildir, ancak Hitman 2 nadir bir istisnadır. Geliştirici IO Interactive’in suikast serisinin epizodik yeniden başlatılmasının devamı, beklenenden düşük satışlar ve yayıncı Square Enix ile bir dağılmadan sonra neredeyse gerçekleşmedi. Ancak IO hakları güvence altına aldı, Warner Bros. Entertainment ile ortaklık kurdu ve iki yıl sonra bugüne kadarki en rafine, geniş ve eğlenceli Hitman unvanıyla geri döndü. Dev ortamlarda onlarca saatlik deneme yanılma eğlencesi sunan tamamlayıcı bir cennet, hepsi aynı yüksek sadakatli grafiklere ve altta yatan bir motora sahip ve yapamayacağınız ve şüphelenmeyen kötü niyetli bir listenin yenilenmiş bir listesine yönetiyor.

BİZİ TAKİP ETMEYİ UNUTMAYIN!!!

Sosyal medya hesaplarımız!!!

Facebook/sosyalgonet

Twitter/sosyalgonet

Instagram/sosyalgonet

!!!YENİ CALL OF DUTY OYUNU!!!

!!!EPİC GAMES 2 OYUN DAHA ÜCRETSİZ SUNUYOR!!!

 

 


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

0
1 Paylaşım

Sizin Tepkiniz Nedir?

BERBAT BERBAT
0
BERBAT
KOMİK KOMİK
0
KOMİK
ÖFKE ÖFKE
0
ÖFKE
AŞK AŞK
1
AŞK
İLGİNÇ İLGİNÇ
0
İLGİNÇ
COOL COOL
0
COOL
admin

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yazı Formatı Seçiniz
Kişisel Test
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oylama yapmak
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Liste
Klasik İnternet Listeleri
GIF
GIF Formatı
Send this to a friend