İngilizce öğrenmek için en iyi 5 site!

2 dk


0
1 Paylaşım

İngilizce öğrenmek için en iyi 5 site!

İngilizce öğrenmek için en iyi 5 site!

İngilizce okumayı, yazmayı ve konuşmayı öğrenmenize yardımcı olan İngilizce öğrenmek için en iyi 5 site ve uygulamalarının bir listesini derledik .

İngilizce, her şey dahil temel bir lehçedir, çünkü dünya çapında 400 milyon kişi tarafından konuşulan 53 ülkenin resmi dili, çoğu web sitesi buna bağlıdır ve öğrenmesi o kadar da zor değildir. Sadece İngilizce öğrenmeyi ve özellikle temel bilgileri nereden öğreneceğinizi biliyorsanız, İngilizce yazmak sizin için çok kolay olabilir.

1.Dualingo

İngilizce öğrenmek için en iyi 5 site!

İngilizce öğrenimi için en iyi siteler size kendi dilinizde öğretir. Duolingo da İngilizce öğrenmek için ekran dilinizi, günlük çalışma sürenizi ve dil hakkında önceden bilginizi seçmenizi sağlar. Hak kazandığınız öğrenme düzeyine başlamadan önce bir yerleştirme sınavına girersiniz. Platformda interaktif alıştırmalar okuma, dinleme ve yazma alıştırmaları yapın. Platformdaki iletişim hizmetini kullanarak da sohbet edebilirsiniz. Ödül puanları ve e-posta hatırlatıcıları ile oyunlaştırılmış öğrenme süreci, öğrencileri motive eder.

2.English Central

İngilizce öğrenmek için en iyi 5 site!

English Central‘da İş, Medya, Sosyal, Seyahat, Akademisyenler ve Çocuklar gibi temalarda 10.000’den fazla video var. İlginizi çeken temayı seçebilir ve alt yazı ve tanımlarla videolar izleyebilirsiniz. Dili öğrenmenize ve telaffuzlarınızı ve dil bilginizi geliştirmenize yardımcı olan etkileşimlere sahiptir.

3.BBC Learning English

İngilizce öğrenmek için en iyi 5 site!

BBC Learning English web sitesi, İngilizce dinleme becerilerini geliştirmenize yardımcı olacaktır. Telaffuzlar, deyimler, orta ve ileri İngilizce kursları, haberlerde kelimeler, farklı senaryolarda iletişim becerileri ve dil bilgisi öğreten bir video ve radyo yayınları bankasına sahiptir.

4.Babbel

İngilizce öğrenmek için en iyi 5 site!

Babbel popüler bir dil öğrenme web sitesidir. Babbel‘de İngilizce öğrenirken, kendi dilinizi Almanca, Fransızca, İtalyanca, İspanyolca, Portekizce veya İsveççe olarak ayarlayabilirsiniz; bu da öğrenmeyi yeni bir öğrenci için kolaylaştırır. Çevrimiçi olarak en iyi İngilizce öğrenmek için önce dil bilginizi değerlendirebilirsiniz ve bu web sitesi tam olarak bunu yapar ve bu değerlendirmeye dayanarak size İngilizce öğrenmek için interaktif dersler ve sınavlar gösterir.

5.FluentU

İngilizce öğrenmek için en iyi 5 site!

FluentU‘da, gerçek dünya videoları TV şovları, müzik videoları, haberler ve daha fazlası yardımıyla İngilizce öğrenebilirsiniz. Videolarda, videoyu duraklatmak ve altyazıların anlamlarını ve tanımlarını almak için üzerine getirilebilen etkileşimli altyazılar bulunur.

BİZİ TAKİP ETMEYİ UNUTMAYIN!!

SOSYAL MEDYA HESABIMIZ!

Facebook/sosyalgonet

Amerika’da neler oluyor?

.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

0
1 Paylaşım

Sizin Tepkiniz Nedir?

BERBAT BERBAT
1
BERBAT
KOMİK KOMİK
0
KOMİK
ÖFKE ÖFKE
0
ÖFKE
AŞK AŞK
0
AŞK
İLGİNÇ İLGİNÇ
0
İLGİNÇ
COOL COOL
0
COOL
admin

2 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yazı Formatı Seçiniz
Kişisel Test
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oylama yapmak
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Liste
Klasik İnternet Listeleri
GIF
GIF Formatı
Send this to a friend