Nisa Bölükbaşı elendi mi? Kimdir?

3 dk


0
3 Paylaşım

Nisa Bölükbaşı elendi mi? Kimdir?

Nisa Bölükbaşı elendi mi? kimdir? Nisa Bölükbaşının boyu nedir? kilosu nedir? Nisa Bölükbaşı Sosyal Medya hesapları  gibi soruların yanıtı için bu sayfada takipte kalın!

Nisa Bölükbaşı elendi mi? kimdir?

Survivor 2020 tarihinde ki yarışmasında en sevilenlerin arasında olup kime ne göre de en sevilmeyen Nisa Bölükkbaşı bu yıl ki Survivor 2020’de popüler olan Nisa Bölükbaşı bu akşam ki eleme adayında isimleri olan Barış, Nisa ve Berkan arasında en düşük oyu olan kişi elenecekti. Survivor 2020 bu akşam ki eleme adaylarında en düşük oyu alan Nisa Bölükbaşı Survivor 2020 finale son 2 hafta kala elenenler arasında oldu.

Bu duruma en çok survivorda yakın arkadaşı olan Cemal Can Parlak çok üzüldü ve gözyaşlarına dayanamayıp hüzünlendi.Nisa Bölükbaşı elendi

Her Hafta Düzenlenen Survivor’da İletişim Ödülünü Kim Kazandı?

Her hafta düzenlenen oyunlarda iletişim ödülü için gönüller ve ünlüler takımı bir hayli kıyasıya rekabet oldu. Aylardır ailelerinden ve arkadaşlarından uzak olan Survivor 2020 yarışmacıları kıyasıya rekabet ederek Gönüllüler Takımı büyük bir skorla iletişim ödülünü kazandılar.

Aylardır görüşmeyen ailelerine ve arkadaşlarına uzak olan Gönüllüler Takımı az da olsa hasret giderdiler. İletişim ödülünü kazananlar Nisa, Cemal Can, Barış ve Berkan sevdikleriyle bol bol özlem giderdiler.

Nisa Bölükbaşı elendi mi? Kimdir?

İletişim ödülünde Cemal Can ile Danla Biliç arasında geçen konuşmalar!

Kıyasıya rekabet eden Ünlüler takımı ve Gönüllüler takımı skor sonucu mavi takım 10 kırmızı takım 5 olarak iletişim ödülünü kazanan Gönüllüler Takımı (Mavi Takım) aileleriyle ve arkadaşlarıyla hasret giderdi.

Cemal Can ve Danla Biliç arasında geçen konuşmalar herkesi güldürdü ve ekran karşında çok samimi bulundu. Aralarında ki samimiliği ve dostluğunu bir kere daha ekran önünde ispatladılar. Danla Biliç ve Cemal Can dostlukların bir hayali sağlam dostlukları varmış. Danla Biliç şu şekilde anlattı “Eğer ikimizde evlenmezsek birbirimizle evleneceğiz” demişti izleyenler hem gülerek izledi hem de aralarında ki dostluğu, samimiliğini ortaya döktüler.

Nisa Bölükbaşı elendi mi

Peki Nisa Bölükbaşı kimdir? ne işle meşguldür?

Survivor 2020 tarihinde ki Gönüllüler Takımında olan ve elenenler arasında olan bu akşam ki elenme adayında elenen kişi oldu. Peki Nisa Bölükbaşı kimdir?

Nisa Bölükbaşı 2 Temmuz 1988 tarihin de Prag’da doğmuştur. Yüzmeye daha küçüklükten beri 3 yaşında annesiyle beraber yüzmeyi öğrenmiş ve 6 yaşında ise Çek Cumhuriyetinde en iyi yüzme takımına girmek için sabah akşam çalıştı. Sadece yüzme sporu ile ilgilenmeyen Nisa Bölükbaşı profesyonel kayak yapmak için davet edildi fakat Prag’da dağlar uzak olduğu için profesyonel kayağı yapamamıştır.

2 yıl sonra yani 8 yaşında iken profesyonel olarak tenis oynamaya başladı ve Nisa Bölükbaşı Prag Tenis Kulübü Cibulka’da 15 yıl boyunca profesyonel olarak oynadı.

Aradan uzun bir süre sonra 15 yaşına gelen Nisa Bölükbaşı yüzmeyi bırakarak voleybol oynamaya başladı. Libero olmaya karar veren Nisa Bölükbaşı uzun bir süre voleybol oynayarak 2018 Çek Cumhuriyeti’nde U20 kategorsinde ikinci olmayı başardı.

Sonrasında ise aynı yıl içerisinde mimarlık okumaya başlayarak voleybolu bırakarak artık sporu hobi edinerek bisiklet, snowboard, voleybol gibi sporları milli takım için değil artık hobi olarak devam ediyor.

Nisa Bölükbaşı boyu ve kilosu nedir? Nisa Bölükbaşı elendi mi? kimdir?

Nisa Bölükbaşı boyu ve kilosunu soracak olursak Nisa’nın boyu 1,70 olup kilosu ise 60 kg ağırlığındadır.

Survivor 2020 tarihinde bu akşam eleme adayında elenenler arasında olup (Nisa, Barış ve Berkan) en az oy alarak Nisa Bölükbaşı oldu ve elenen isim oldu. Survivor 2020 tarihinde ki yarışmasında en sevilenlerin arasında olup bu yıl ki Survivor 2020’de popüler olan Nisa Bölükbaşı bu akşam ki eleme adayında isimleri olan Barış, Nisa ve Berkan arasında en düşük oyu olan kişi elenecekti. Survivor 2020 bu akşam ki eleme adaylarında en düşük oyu alan Nisa Bölükbaşı Survivor 2020 finale son 2 hafta kala elenenler arasında oldu.

Nisa Bölükbaşı sosyal medya hesabı;

Nisa Bölükbaşı’nın sosyal medya hesabı yani Instagram hesabına erişmek için buraya tıklayarak göz atabilirsiniz.

Nisa Bölükbaşı Instagram Adresi

Sizin Nisa Bölükbaşı hakkındaki düşünceleriniz ve yorumlarınız nelerdir?

YENİ HABERLERDEN HABERDAR OLABİLMEK İÇİN BİZİ TAKİP ETMEYİ UNUTMAYIN!

SOSYALGONET

SOSYAL MEDYA HESABIMIZ

Facebook/sosyalgonet

İkranur Tirsi Cesedi Bulundu

.

Nisa Bölükbaşı elendi 

 


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

0
3 Paylaşım

Sizin Tepkiniz Nedir?

BERBAT BERBAT
0
BERBAT
KOMİK KOMİK
0
KOMİK
ÖFKE ÖFKE
0
ÖFKE
AŞK AŞK
0
AŞK
İLGİNÇ İLGİNÇ
0
İLGİNÇ
COOL COOL
0
COOL
admin

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yazı Formatı Seçiniz
Kişisel Test
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oylama yapmak
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Liste
Klasik İnternet Listeleri
GIF
GIF Formatı
Send this to a friend