STEAM’DE EN İYİ ÜCRETSİZ OYUNLAR

4 dk


0
6 Paylaşım

STEAM’DE EN İYİ ÜCRETSİZ OYUNLAR

Steam platformunda milyonlarca oyuncu ve binlerce ücretli, ücretsiz oyunlar var. Eğer sıkılıp oyunlara para vermek istemiyorsanız, Steam, bir kuruş harcamadan oynamak için oyunlarla dolu. Bu oyunları seçerken oyun içi mağazaların adaletini düşündük ve kredi kartı bilgilerini girmeden önce onlardan daha çok eğlenebileceğinize inanıyoruz. Bugün listemiz de Steam’de en iyi ücretsiz oyunları listeledik. Aralından oyun seçmek sizin için zor olacak.

1.Counter-Strike: Global Offensive

Counter Strike Global Offensive

Yıllardır ücretli olan CS:GO oyunu FPS olarak en popüler oyunlar arasında yer alıyor. Daha sonra oyun şirketi ücretsiz olmasına karar verdi ve milyonlarca kişi tarafından indirildi ve oyun her geçen gün en çok oyuncuya sahip oyun olarak öne çıkıyor.

2.Warframe

Warframe

Warframe, gittikçe gelişmekte olan bilim kurgu oyunudur, ücretsiz co-op oynanabilen aksiyon oyunudur. Güneş sistemi ve Warfame’in esas gücüne karşı oyuncu-düşman akınlarına, arkadaşlarınızla da oynayabilirsiniz. Dünyanızı tehdit eden düşmanlara karşı tek başınıza ayakta durun ya da birlikte savaşın!

3.Destiny 2

 

Destiny 2

Başta ücretli olarak piyasaya çıkan Destiny 2 CSGO gibi sonradan ücretsiz olarak oyunculara sunuldu. Gerek grafik kalitesi gerek oyun performansı oyuncular için olumlu yorumlar aldı. Duyarlı FPS savaşını deneyimlemek, güneş sistemimizin gizemlerini keşfetmek, koruyucularınızı benzersiz ekipmanlarla kişiselleştirmek ve güçlü düşmanlara karşı temel yetenekleri ortaya çıkarmak için oyunu hemen indirin.

 
4.Paladins

Paladins

Dota 2 veya LOL tarzı oyunlar seviyorsanız Paladins tam size göre. Grafik kalitesi çok iyi olmasa da oyuncular için son derece olumlu yorumlar alan ve orta seviyeli pcler için oldukça iyi olan takıma dayalı FPS oyunu Paladins 25 milyondan fazla oyuncu oyunu oynamaktadır. Oyun tarzını yansıtmak için ana yeteneklerini özelleştir ve Diyar’ın efsanevi bir Şampiyonu olarak silahlarını ve sihrini kullan! Paladins Steam’de ücretsiz olarak indirilebilir.

 

5.Cuisine Royale

Cuisine Royale
Battle Royale tarzı oyunu seviyorsanız tam size göre bir oyun. Grafikleri son derece muazzam olan Cuisine Royala Steam’de ücretsiz oynanabilir halde.
Cuisine Royale, gerçekçi silahlar, mistik tuzaklar ve şeytani ritüelleri olan acımasız çok oyunculu olan oyun oyuncular tarafından oldukça olumlu yorumlar almıştır.

6.Black Squad

Black Squad

Black Squad FPS bakış açısına sahip, askeri bir aksiyon oyunudur. Oyuncular, yeteneklerin de ustalaşıp, stratejilerini uzun çapta haritalar, modlar ve silahlar aracılığıyla gösterebilir. Orta sistemli PC’ler için tavsiye edilir. Oyuncular tarafından olumlu yorumlar alan oyun Steam’de ücretsiz oynanabilir halde.

7.Conqueror’s Blade

Conqueror’s Blade

Skyrim veya orta çağ oyunlarına bayılıyorsanız işte bu oyun tam size göre. Bu ücretsiz taktik aksiyon MMO’da ortaçağ savaş sanatında ustalaşın. 11 farklı sınıftan eşsiz bir savaş ağası yaratın ve destansı 15 – 15 kuşatma savaşlarında savaşın. Bu geniş açık dünyayı yeni imparatorluğunuza yeniden şekillendirmek için özel yetenekler, yıkıcı silahlar ve kurnaz stratejiler kullanın. Steam’de oldukça olumlu yorumlar alan oyun ücretsiz indirilebilir.

 

8.Crossout

Crossout

Rocket League tarzı oyunlar seviyorsanız işte tam size göre. Orta sistemli PC gerektiren
kıyamet sonrası MMO Aksiyon oyunu Crossout’un Açık Beta’sına katılın. Onlarca değiştirilebilir parçadan benzersiz savaş makinelerinizi yaratın. PvP çevrimiçi savaşlarında düşmanlarınızı yok edin. Oyunumuz Steam’de olumlu yorumlar alan Crossout ücretiz indirilebilir.

9.Warface

Warfrace

Crytek Türk şirketi daha önceden bildiğiniz üzere Crysis yani Türk oyunu yapmışlardı ve en sevilen oyunlardan bir tanesi olmuştu. Warface, dünya çapında milyonlarca fanı olan heyecan dolu ücretsiz bir FPS oyunudur. Dört farklı sınıfla ve devasa özelleştirilebilir mühimmat deposuyla yoğun PvP modları, zorlu PvE görevleri ve baskınları sunar.

 

10.APB RELOADED

APB RELOADED

Dünyanın en iyi Aksiyonu MMO üçüncü kişi. Oyunun başında size iki taraf sınıf seçme hakkı vardır Polis veya Hırsız olarak oynayın, elinizdeki görev için donanımınızı özelleştirin ve sokaklara çıkın ve bir Hollywood gişe rekorları kıran bu tarafında daha fazla aksiyonla dolu bir şehirde nasıl istediğinizi oynayın.

 

YENİ GELİŞMELERDEN HABERDAR OLABİLMEK İÇİN BİZİ TAKİP ETMEYİ UNUTMAYIN!

SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

Twitter/sosyalgonet

Facebook/sosyalgonet

Instagram/sosyalgonet

YENİ ASSASSİN’S CREED OYUNU!


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

0
6 Paylaşım

Sizin Tepkiniz Nedir?

BERBAT BERBAT
0
BERBAT
KOMİK KOMİK
0
KOMİK
ÖFKE ÖFKE
0
ÖFKE
AŞK AŞK
1
AŞK
İLGİNÇ İLGİNÇ
1
İLGİNÇ
COOL COOL
0
COOL
admin

2 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yazı Formatı Seçiniz
Kişisel Test
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oylama yapmak
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Liste
Klasik İnternet Listeleri
GIF
GIF Formatı
Send this to a friend