YENİ CALL OF DUTY COLD WARS OYUNU SIZDIRILDI!

2 dk


1
2 Paylaşım, 1 Beğeni

YENİ CALL OF DUTY OYUNU SIZDIRILDI!

Yeni Call Of Duty oyunu sızdırıldı

Yeni call of duty oyunu sızldırldı. Oyun tarihinin en önemli isimlerinden biri olan Call Of Duty yeni bir seri daha çıkartıyor Black Ops Cold War türkçe olarak çevirirsek ‘Soğuk Savaş’ adını alan yeni Call Of Duty Black Ops serisi 2020 yılında çıkması bekleniliyor. Eski oyunlara bakıldığında teknolojinin üst zirveye çıktığı uzaylarda geçen bir sürü oyunları oldu fakat bu oyunlar, oyuncuların ilgisini çekmedi ve oyuncular eski Call Of Duty tarzlarında isteyince oyun firması eski tarz oyun yapacaklarına söz verdi ve sözlerini tuttular. Bu tweet her ne kadar doğrulanmasa da oyuncuları heyecanlandırdı işte o tweet;

Görüldüğü üzere Black Ops’un bir yeni serisi daha oldukça sağlam gözüküyor fakat kesin bilgiler bulunmasa da kaynak oldukça sağlam. İlk Call Of Duty Black Ops serisi 1960 yılında geçiyordu ikinci oyun ise büyük bir bağımsızlık içinde oldu ve hikaye karışık bir hal aldı bu yeni seride Cold War’da büyük ihtimalle eski yılları anlatacağı gösteriyor.

Peki Black Ops serisi nasıldı?

Oyun 1961-68 arasında yani soğuk savaş döneminde geçmektedir. Alex Mason adlı karakterin, elektrikli sandalyeye bağlanarak sorgulanması ve geçmişini hatırlaması şeklinde geçer.

İlk görevimizde ana karakterimiz Alex Mason, arkadaşları Frank Woods ve Joseph Bowman ile birlikte Küba lideri Fidel Castro’ya suikast düzenlemeye gider. Burada Carlos adında bir muhbirden de yardım alarak Küba ordusunu atlatırlar. Ancak Castro kendisine düzenlenecek suikastten haberdardır. Kendisinin yerine dublör kullanmıştır. Yani ekip Castro’yu değil ona çok benzeyen başka birini öldürmüştür. Castro’yu öldürdüğünü düşünen ekip yine Carlos’un yardımıyla bir uçak aracılığıyla kaçmaya çalışır. Ancak Küba askerleri uçak pistine barikat kurmuşlardır. Mason arkadaşları için kendini feda edip uçaktan atlar ve barikatı bir uçaksavar yardımıyla yok eder. Bu sırada Lev Kravchenko ve bir Kübalı asker tarafından yakalanıp bayıltılır. Uyandığında ise karşısında Fidel Castro, Sovyet komutan Tümgeneral Nikita Dragovich ve onun sağ kolu Albay Lev Kravchenko belirir. Mason Castro’ya onu öldürdüklerini söyler ancak Castro sadece dublörünü öldürdürdüğünü, planlarını bildiklerini söyler. Daha sonra Castro Dragovich’e Mason’la istediğini yapabileceğini, “yeni işbirliklerinin şerefine” Mason’ı hediye ettiğini söyler. Dragovich ise Mason’a onun için planları olduğunu söyler. Oyunumuz böyle gelişmektedir ve hikaye bakımından gayet kaliteli, adeta asker filmi izlermişçesine oynadığımız bir oyun.

SAĞ ÜSTTEN ÜYE OLUP DESTEKLEMEYİ VE BİZİ TAKİP ETMEYİ UNUTMAYIN!

SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ;

Facebook/sosyalgonet

Instagram/sosyalgonet

Twitter/sosyalgonet

YENİ PLAYSTATİON 5 OYUN İÇİ GÖRÜNTÜLERİ!!!

 

 

 

 

 


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

1
2 Paylaşım, 1 Beğeni

Sizin Tepkiniz Nedir?

BERBAT BERBAT
0
BERBAT
KOMİK KOMİK
0
KOMİK
ÖFKE ÖFKE
0
ÖFKE
AŞK AŞK
0
AŞK
İLGİNÇ İLGİNÇ
0
İLGİNÇ
COOL COOL
0
COOL
admin

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yazı Formatı Seçiniz
Kişisel Test
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oylama yapmak
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Liste
Klasik İnternet Listeleri
GIF
GIF Formatı
Send this to a friend