YENİ PLAYSTATİON 5 OYUN İÇİ GÖRÜNTÜLERİ

2 dk


0
6 Paylaşım

YENİ PLAYSTATİON 5 OYUN İÇİ GÖRÜNTÜLERİ OYUNCULARI ADETE ÇILGINA DÖNDÜRDÜ!

yeni playstation 5

Yakında çıkması beklenen PlayStation 5 yeni oyun serileri ve yeni oyunları PlayStation 5 sayesinde göreceğiz. Peki hangi oyun serilerini göreceğiz? GTA 6, yeni GOD OF WAR oyunu THE LAST OF US 2 gibi popüler oyunların yenilerini hep birlikte göreceğiz. Epic Games’in paylaştığı yeni oyun motorunda oyun içi görüntüleri gerçekten muazzam ve film tadında oyunlar oynayacağız!

YENİ DUALSENSE!!

yeni playstation 5

Sony, PlayStation 5 kontrol cihazı DualSense 5’in nasıl bir tasarıma sahip olacağını gösterse de fiyatıyla ilgili herhangi bir bilgi vermemişti. Yeni PlayStation 5 konsolu çok farklı bir tasarımla karşımıza çıkmaktadır fotoğrafı incelediğimizde ele oturaklı rahat bir DualSens karşımızda fakat Sony tarafından hala onaylanmış olmamasına karşın oyuncular tarafından çok beğenilmiş ve olumlu yorumlar almaktadır. Ama dediğimiz gibi Sony hala bu söylentiler hakkında onaylamış değil.

PEKİ YENİ PLAYSTATİON 5 KONSOLU OYUN İÇİ GÖRÜNTÜLERİ NASIL OLACAK?

İzlediğimiz Lumen in the Land of Nanite ismini taşıyan bu demo bir oyun değildir. 13 Mayıs’ta Epic Games yeni oyun motoru Unreal Engine 5’i tanıttığı bir videodur. Oyun içi grafiklerine baktığımızda adeta film izler gibi oyunlar oynayacağız Playstation 5’te oynanan bu demodaki görüntüler oyun severleri heyecanlandırdı adeta çılgına döndürdü.

PLAYSTATİON TEKNİK ÖZELLİKLERİ NASIL OLACAK?

PlayStation 5’i bu kadar yenilikçi ve güçlü bir platform haline getiren teknik ve donanım bileşenleri hakkında daha fazla bilgi duyurmaya başladık ultra yüksek hızlı SSD, entegre özel G/Ç sistemi, ışın izlemeli özel AMD GPU ve son derece etkileyici 3D ses. PS5 bu özelliklerle geliştiricilerin yaratıcılıklarını en üst düzeye çıkarmalarını, geniş dünyalar oluşturmalarını ve tasarladıkları oyunlarda yeni oyun deneyimleri sunmalarını sağlayacak.

PLAYSTATİON 5 ARAYÜZÜ NASIL OLACAK?

Sony, Wired’e PS5 kullanıcı arayüzünün PS4’ün sürümü hakkında bildiklerimizden ve sevdiklerimizden “tamamen yenilendiğini” doğruladı. Fikir, hangi tek oyunculu görevleri yapabileceğinize veya oyunu başlatmak zorunda kalmadan hangi çok oyunculu maçlara katılabileceğinize anında erişim sağlamaktır .

PS5 çıkış tarihi, PS5 fiyatı ve yakında çıkacak PS5 lansman oyunlarıyla ilgili haberleri en kısa zamanda sizlere haber vereceğiz.

TAKİPTE KALMAYI UNUTMAYIN!!

Sosyal medya hesaplarımızı takip etmeyi unutmayın

Facebook/sosyalgonet

Twitter/sosyalgonet

Instagram/sosyalgonet

STEAM’DE EN İYİ ÜCRETSİZ OYUNLAR

 


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

0
6 Paylaşım

Sizin Tepkiniz Nedir?

BERBAT BERBAT
0
BERBAT
KOMİK KOMİK
0
KOMİK
ÖFKE ÖFKE
0
ÖFKE
AŞK AŞK
0
AŞK
İLGİNÇ İLGİNÇ
3
İLGİNÇ
COOL COOL
0
COOL
admin

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yazı Formatı Seçiniz
Kişisel Test
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oylama yapmak
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Liste
Klasik İnternet Listeleri
GIF
GIF Formatı
Send this to a friend